Кейси

Чат-бот для сервісного центру з ремонту електроніки

Послуги
автоматизація збору заявок
ITSA itprofi.in.ua, Одеса

1. Клієнт

До нас звернувся сервісний центр ITSA, який спеціалізується на ремонті електроніки, будівельних інструментів, великої побутової техніки та заправці картриджів на території клієнта або в одному з 5 відділень в Одесі.

2. Мета проекту

Основною метою проекту була автоматизація процесів виклику кур'єра, майстра або заправника картриджів. Також метою було полегшити клієнту можливість отримати консультацію майстра або дізнатися статус замовлення швидко і без дзвінка в сервісний центр.

3. Процес впровадження

Для реалізації цього проекту фахівці ChatBullet розробили чат-бота, який автоматизує процеси та вивільняє час менеджера технічної підтримки. Посилання на чат-бота через іконку популярного месенджера розміщено на видних місцях на корпоративному сайті сервісного центру;

4. Можливості бота

Відвідувач сайту або клієнт сервісу може натиснути на зручний вигляд месенджера, і людина переходить на чат-бота, який швидко допомагає скористатися найпопулярнішими послугами сервісу:
  • викликати кур'єра, заправника картриджів або майстра за адресою в Одесі,  
  • дізнатися статус замовлення
  • отримати консультацію майстра
  • звернутися до зручного відділення сервісу.
Також клієнт може залишити пропозицію, скаргу або подяку

4. Шлях клієнта

Відвідувач потрапляє в чат-бот, коли натискає на іконку месенджера Telegram на сайті. Далі клієнт бачить меню з 6 кнопок:
  1. Викликати кур'єра
  2. Викликати заправника картриджів
  3. Викликати майстра
  4. Дізнатися статус замовлення
  5. Консультація з майстром
  6. Зв'яжіться з нами

При виклику кур'єра, заправника картриджів або майстра за адресою клієнта просять вказати ім'я, номер телефону, адресу та зручний час. В кінці, після відправлення заявки, з'являється повідомлення з подякою і повідомлення про те, що з клієнтом зв'яжеться менеджер протягом 30 хвилин.

При виклику майстра клієнту повідомляється вартість послуги (за виїзд і діагностику). У разі незгоди пропонується привезти техніку для ремонту в одну з філій в Одесі.

Дізнатися статус виконання замовлення можна за номером телефону;
При натисканні кнопки консультації з майстром - підключається фахівець сервісного центру в Telegram.

При натисканні кнопки "Зв'язатися з нами" людині надається інформація про всі філії з номерами телефонів. Також клієнт може залишити подяку, пропозицію або скаргу на обслуговування в сервісному центрі.

4. Посилання на бота клієнта