Кейси

Як створити Telegram-бота?

СТВОРЕННЯ БОТА В ТЕЛЕГРАМІ - ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Крок 1

Перейдіть за цим посиланням http://telegram.me/botfather. Відкриється чат з BotFather - "батьком ботів". BotFather надає меню для створення та управління Telegram-ботами. Натисніть на кнопку "Почати" внизу вікна, щоб почати діалог.

Крок 2

BotFather надішле список команд для створення та управління ботами. Нам потрібно створити нового бота, тому надсилаємо йому команду "/newbot":

Крок 3

BotFather запитує, як ви хочете назвати бота. Придумайте ім'я для бота та надішліть його. Ім'я може бути як латиницею, так і кирилицею. Пізніше ви зможете змінити ім'я.

Ми назвали бота "Chatbullet Telegram Bot":

Крок 4

Далі BotFather попросить вас дати боту псевдонім (ім'я користувача). Ім'я користувача повинно закінчуватися на "bot". В якості псевдоніма можна використовувати лише латинські літери, цифри та символи підкреслення. Мінімальна довжина псевдоніма - 5 символів. Псевдонім не може бути змінений у майбутньому.

Придумайте псевдонім для бота і надішліть його в повідомленні. Ми дали боту нікнейм  "СhatbulletTelegram_Bot":

Крок 5

BotFather надішле вам токен бота. На цьому створення Telegram-бота завершено. Єдине, що залишилося зробити - це надіслати токен бота нам, таким чином завершивши установку на нашій платформі.